Gość specjalny Gali z okazji 40-lecia Aikido w Wałbrzychu
W najbliższy weekend czeka nas prawdziwe święto sztuk walki. Z okazji 40-lecia Aikido w Wałbrzychu nasze miasto odwiedzi Shihan Katsuaki Asai 8 Dan Aikido Aikikai.
Na zaproszenie Wałbrzyskiego Klubu Aikido do Wałbrzycha przybędzie Shihan Katsuaki Asai 8 Dan Aikido Aikikai, który w sobotę i niedzielę przeprowadzi trening, a także egzaminy na stopnie dan. W programie wizyty zaplanowano również uroczystną kolację, w której oprócz Japończyka wezmą udział goście honorowi i działacze Polskiego Stowarzyszenia Aikido "Aikikai Polska". Zajęcia zostaną przeprowadzone w sobotę i niedzielę w Zespole Szkół Integracyjnych nr 26 na Podzamczu, a dodatkowych informacji o imprezie udziela Jacek Olejarnik pod numerem telefonu 605-569-323 lub za pomocą poczty elektronicznej: jacek.o@aikido.walbrzych.pl.
 
Program 40-lecia Aikido w Wałbrzychu
Sobota - 14 października:
godz. 15.30 - 18.30: trening oraz egzaminy na stopnie dan
 
Uroczysta kolacja z Sensei Asai, gośćmi honorowymi oraz Zarządem PSA
 
Niedziela - 15 października:
godz. 10 - 12.30: trening
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno