Śmierdząca substancja w mieszkaniu przy Grodzkiej

Nieznany sprawca wylał śmierdzącą substancję w przedpokoju mieszkania przy ulicy Grodzkiej na wałbrzyskim Podzamczu. Jak wynika z informacji straży pożarnej to prawdopodobnie pochodna kwasu masłowego.

 

W godzinach wieczornych do jednego z mieszkań (wynajmowanego przez dwie kobiety) zadzwonił mężczyzna. Po otwarciu drzwi, mężczyzna wylał ciecz na ścianę przedpokoju i uciekł. Policja ustala kim był sprawca.
 
Strażacy chcieli pobrać próbkę substancji ze ściany, jednak okazało się to niemożliwe, bo lokatorzy zmyli większość substancji ze ściany przed przyjazdem specjalistów,a reszta wsiąknęła w tynk. To jednak nie koniec śmierdzącego problemu lokatorów – czeka ich jeszcze wielokrotne wietrzenie mieszkania, a może nawet zbicie tynku by całkowicie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu.
 
To nie pierwsza tego typu sytuacja. Pod koniec sierpnia strażacy zostali wezwani do podobnej interwencji również przy ul. Grodzkiej, kiedy ktoś wrzucił do windy bluzę nasączoną podobną substancją. 
 
W.Blicharz
foto:walbrzych24.com
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno