Wypadek w Świebodzicach - jedna osoba nie żyje (AKTUALIZACJA)

Jedna osoba nie żyje, jedna trafiła do szpitala - to bilans wypadku, do jakiego doszło pod Świebodzicami, na trasie Wałbrzych - Świdnica. Droga była przez kiolka godzin zablokowana, jak informuje Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji - w tej chwili trasa jest już przejezdna.

 

Do wypadku doszło około 8:20 przy wyjeździe ze Świebodzic na drogę K35 (Wałbrzych - Świdnica). Jak informuje Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji, zderzyły się trzy samochody: Renault Clio, Fiat Doblo i Volkswagen Polo. Kierowca Fiata zginął na miejscu, kobieta, która prowadziła Renault, została przewieziona do szpitala. Na razie nie wiadomo jak doszło do wypadku, na miejscu jest policja i prokurator. Droga jest częściowo zablokowana. 

AKTUALIZACJA godz. 15:40
Droga w okolicach Świebodzic gdzie doszło do wypadku jest już przejezdna. Nadal jednak nie wiadomo jednak co było przyczyną wypadku - prawdopodobnie przyczyny poznamy dopiero w poniedziałek. Na miejscu pracowali technicy policyjni i prokuratura.

Mężczyzna, który zginął w wypadku to 45-letni mieszkaniec województwa śląskiego , 29-letnia kobieta która jechała Renault Clio (mieszkanka Świdnicy)  nadal przebywa w wałbrzyskim szpitalu. pos
foto: K. Żarkowski

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 


 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno