Wycinają i kradną drzewo

Ponad 20 dębów i buków wycięli nieznani sprawcy na terenie byłej strzelnicy w Świdnicy. Złodziei przepłoszyła kobieta, która spacerowała po strzelnicy. 


 

O wycince drzew straż miejską poinformował mieszkaniec Świdnicy, który przechodził przez strzelnicę. Strażnicy niestety nie zastali już sprawców wycinki dębów i buków. Na miejscu ustalili numer rejestracyjny samochodu, którym przemieszczali się złodzieje.  Jak się okazało, złodziei spłoszyła kobieta, która zadała im pytanie: co tu robią i na czyje zlecenie wykonują tę pracę. Mężczyźni nie odpowiadając, zapakowali piły spalinowe do samochodu i opuścili strzelnicę. Mundurowi mają też film, na którym została zarejestrowana wycinka drzew. O całym zdarzeniu zostali poinformowani pracownicy Urzędu Miejskiego w Świdnicy, którzy po wycenieniu szkody złożą zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w Komedzie Powiatowej Policji. Strażnicy ujawnili 21 świeżych śladów wycinki dębów i buków o obwodach od 90 do 180 centymetrów.opr. adm
foto: użyczone (Straż Miejska w Świdnicy)

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres:  redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno