Nowy oddział PKO BP na Podzamczu już czynny

Otwarcie nowej placówki PKO Banku Polskiego na Podzamczu. Pierwsi klienci skorzystali z usług banku dziś o godzinie 12.00. To drugi pod względem wielkości oddział PKO BP w Wałbrzychu – największa placówka mieści się przy ul. Chrobrego. 

 
 
Po blisko roku placówka PKO BP wróciła na Podzamcze i mieści przy przy ul. Wieniawskiego 70. Oddział jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Placówka będzie obsługiwała zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. 
 
- Wiosną ubiegłego roku przenieśliśmy się do lokalizacji zastępczej w rynku - mówi dyrektor Oddziału 4 PKO Banku Polskiego w Wałbrzychu, Anna Plata - Świadczymy pełen zakres usług oddziału samodzielnego, zarówno dla klientów detalicznych, bankowości hipotecznej, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i bankowości osobistej.
 
 
 
Placówka jest nowoczesna i doskonale wyposażona. Znajduje się tu między innymi recykler, czyli urządzenie, które służy zarówno do wpłaty, jak i wypłaty środków. Od klasycznego bankomatu z wpłatomatem różni się jednak tym, że w pełni automatyzuje proces wpłat i wypłat środków, nie ma w nim podziału na środki, które zostały wpłacone i te, które mogą zostać wypłacone przez klientów, co skutkuje mniejszą awaryjnością.
 
- Na te chwilę mamy tak szeroki zakres usług, że jesteśmy w stanie znaleźć indywidualną ofertę dla każdego – tłumaczy dyrektor Oddziału 4 PKO Banku Polskiego w Wałbrzychu.
 
 
Jak przyznaje dyrektor Oddziału 4 PKO Banku Polskiego w Wałbrzychu, klienci wielokrotnie sygnalizowali, że brakuje im placówki na Podzamczu. Teraz będą mogli korzystać z nowego, wyremontowanego oddziału, w którym znajdzie się więcej stanowisk do obsługi indywidualnych klientów. 
 
- Jest 5 stanowisk dla klienta indywidualnego, oprócz tego są pojedyncze stanowiska dla poszczególnych biznesów – tłumaczy Anna Plata.
 
Jak przyznaje dyrektor Anna Plata otwarcie placówki PKO na Podzamczu było niezbędne, będzie ona obsługiwała klientów z dwóch największych wałbrzyskich dzielnic – Podzamcza i Piaskowej Góry.
 
red
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno