Okradli kolegę... dwa razy
Nie miał szczęścia 30-letni mieszkaniec Wałbrzycha, który zasnął w swoim mieszkaniu podczas spotkania z dwoma kolegami. Mężczyźni okradli go... i to dwa razy.

 
Dwóch wałbrzyszan w wieku 27 lat i 33 lat dwukrotnie okradło swojego kolegę.  Gdy ich kolega zasnął ukradli mu trzy telefony komórkowe, telewizor, laptopa, dysk przenośny, odtwarzacz dvd, dowód osobisty, kartę bankomatową oraz pieniądze i klucze, czym spowodowali straty w wysokości ponad 4100 złotych.
 
Bezczelni sprawcy włamali się do tego samego mieszkania dwa dni po pierwszej kradzieży, wykorzystując skradzione klucze. Następnie jeden z mężczyzn sześciokrotnie skorzystał z cudzej karty bankomatowej, płacąc nią za zakupy.
 
Policji zatrzymali mężczyzn, przy 30-latku mundurowi ujawnili dodatkowo amfetaminę, a w toku dalszych czynności 6 kolejnych kradzieży z włamaniami. Obaj mężczyźni przyznali się do kradzieży, grozi im do 10 lat więzienia. 

opr. adm
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno