Od poniedziałku MOPS w nowym budynku

Jutro (20 listopada) otwarcie nowej siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Kilińskiego.

 
Prace budowlane ruszyły w kwietniu 2016 roku, ale realizująca je firma natrafiała na liczne problemy związane z przebudową.
 
Zakres prac obejmował między innymi: roboty rozbiórkowe, wymianę i docieplenie stropów, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu, wykonanie fundamentów, montaż szybu windy wraz z dźwigiem, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i budowę kotłowni gazowej, ocieplenie budynku, wykonanie elewacji oraz zagospodarowanie terenu wokół nieruchomości. Koszt remontu wyniósł około 5 milionów złotych.
 
Nowa siedziba MOPS ma bardzo dogodną lokalizację zarówno dla klientów, jak i samych pracowników. Usytuowanie placówki w sercu Śródmieścia ułatwi urzędnikom załatwienie wielu spraw dzięki bliskości Urzędu Miejskiego.
 
Otwarcie nowej siedziby MOPSu zbiega się w czasie z  Dniem Pracownika Socjalnego. 
 
W.Blicharz
foto:K.Żarkowski
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno