3 pijanych kierowców - rekordzista miał 1,8 promila
Obchodzony w minioną niedzielę „Światowy dzień bez ofiar wypadków” na drogach powiatu wałbrzyskiego bez wypadku. Zatrzymano jednak 3 pijanych kierowców.
 
Podczas minionej niedzieli na drogach powiatu wałbrzyskiego policjanci skontrolowali 90 kierowców. Pierwszego z pijanych mężczyzn zatrzymali 19 listopada chwilę po północy policjanci z Głuszycy.  60-latek w Sierpnicy na ul. Świerkowej kierował samochodem osobowym Opel mając 1,37 promila alkoholu we krwi i doprowadził do kolizji drogowej. 60-latek stracił prawo jazdy.
 
Kilkadziesiąt minut później w Wałbrzychu przy ul. Mickiewicza zatrzymali kolejnego kierowcę. Badanie wykazało u 29-letniego mężczyzny 1,78 promila alkoholu we krwi.
 
Trzecim zatrzymanym kierowcą był 41-letni wałbrzyszanin, który kierował swoim pojazdem mając 1,43 promila alkoholu we krwi, a w dodatku nie miał prawo jazdy.
 
Podczas kontroli zatrzymano też 72 kierowców, którzy jechali zbyt szybko. Jeden z kierujących stracił prawo jazdy bo przekroczył prędkość o ponad 50 km/h na  obszarze zabudowanym. 
 
red
foto:ilustracyjne
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno