Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na Sobięcinie
W pobliżu ul. 1 Maja wylądował śmigłowiec, który został wezwany w związku z bardzo złym stanem medycznym mężczyzny. Ulica była częściowo zablokowana, strażacy nadzorowali lądowanie śmigłowca.
 
 
Śmigłowiec został wezwany na miejsce wczoraj około godziny 15.00, ponieważ w pobliżu nie było żadnej karetki, który mogłaby przyjechać do chorego. Jego rodzina wezwała pomoc w związku z bardzo ciężkim stanem onkologicznym mężczyzny. 
 
- Zadaniem strażaków było zabezpieczenie lądowiska i pomoc pilotowi w wylądowaniu. Akcja trwała wczoraj w godzinach od 15 do 16:19, w tym czasie ulica 1 Maja była częściowo zamknięta – informuje Tomasz Kwiatkowski z wałbrzyskiej straży pożarnej.
 
Strażacy pełnili też wczoraj obowiązki ratowników medycznych przy ul. Hetmańskiej gdzie zostali wezwani do pomocy mężczyźnie z przewleką niewydolnością oddechową oraz do 81-letniego mieszkańca ul. Dubois, który chorował na zapalenie płuc.
 
wb
foto: czytelnik walbrzych24.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres:  redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno