Pożar w Głuszycy: 71-latek poparzony

Tragedia w Głuszycy. W wyniku pożaru przy ul. Mazurskiej ucierpiał 71-latek – lekarz stwierdził u niego poparzenie 70% ciała. 

 
Straż pożarna otrzymała zgłoszenie wczoraj po godzinie 19:30. Do pożaru doszło na parterze jednej z kamienic. Przyczyną było prawdopodobnie zaprószenie ognia.
 
- W mieszkaniu, w którym doszło do pożaru był tylko 71-latek, lokatorzy z innych mieszkań sami wyszli z budynku przed przyjazdem straży pożarnej. 71-latek został wyniesiony na zewnątrz na noszach, lekarz stwierdził u niego poparzenie 70% ciała. Został on przewieziony do wałbrzyskiego szpitala - informuje Tomasz Kwiatkowski z wałbrzyskiej straży pożarnej.
 
Pożar nie był zbyt rozległy, strażacy dogasili jedynie tlące się elementy i wywietrzyli pomieszczenia. Na miejscu pojawiła się także policja, pogotowie energetyczne i zarządca budynku. 
 
W.Blicharz
foto:ilustracyjne
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno