Tlenek węgla zbiera żniwo: kolejne 3 osoby z podejrzeniem zatrucia

Kolejne interwencje wałbrzyskiej straży pożarnej związane z ulatnianiem się tlenku węgla. Do zdarzeń doszło przy ul. Gedymina i Katowickiej Wałbrzychu. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla, jedną z nich było 2-letnie dziecko.

 
Strażacy interweniowali dzisiejszej nocy. Jedno ze zgłoszeń dotyczyło ulicy Gedymina w Wałbrzychu, trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.
 
- W mieszkaniu stwierdzono znaczne stężenie tlenku węgla wymagające interwencji. Do szpitala trafiła kobieta, mężczyzna i 2-letnie dziecko. Wszyscy z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla – informuje Tomasz Kwiatkowski z wałbrzyskiej straży pożarnej.
 
Kolejne zdarzenie miało miejsce przy ul. Katowickiej w Wałbrzychu. Starszy mężczyzna poinformował straż, że ma problem z rozpaleniem w piecu.
 
- Na miejscu okazało się, że jest konieczność sprawdzenia przewodu kominowego. W mieszkaniu również stwierdzono znaczną ilość tlenku węgla. Nikt nie ucierpiał – tłumaczy Tomasz Kwiatkowski.
 
wb
foto:walbrzych24.com
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno