Pobili by ukraść paczkę papierosów i telefon

Sprawcy rozwoju wpadli w ręce policji. Zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 30 i 26 lat, którzy w minioną sobotę w Głuszycy pobili dwóch mężczyzn, jednemu ukradli paczkę papierosów, a drugiemu telefon.

Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę około 2 w nocy przy ul. Kolejowej w Głuszycy.
 
- Sprawcy podeszli do dwóch innych 20-letnich mieszkańców Głuszycy i najpierw poprosili mężczyzn o papierosa, następnie pobili ich, by ostatecznie ukraść jednemu z nich paczkę papierosów wartą 14 złotych, a drugiemu telefon komórkowy o wartości 400 złotych.  Po chwili przestępcy próbowali załagodzić sytuację i zwrócili pokrzywdzonym skradzione przedmioty, po czym uciekli. Okazało się, że obaj pobici mężczyźni doznali obrażeń twarzy – informuje rzecznik wałbrzyskiej policji Marcin Świeży.
 
W poszukiwania przestępców zaangażowani byli miejscowi funkcjonariusze oraz policjanci kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Sprawcy zostali już zatrzymani. Teraz grozi im nawet 12 lat więzienia.
 
wb
foto:walbrzych24.com
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno