Zmiana rozkładu jazdy Kolei Dolnośląskich - to już w weekend
Już w niedzielę, 10 grudnia zmieni się rozkład jazdy  Kolei Dolnośląskich.  Uważajcie, zebyście gdzieś nie utknęli - sprawdźcie rozkład.

 

Mieszkańcy Wałbrzycha będą mieli dyspozycji kilkanaście par połączeń do i z Wrocławia, a także dodatkowe kursy do Świdnicy i Dzierżoniowa przez Jaworzynę Śląską.
 
Uruchomionych zostanie dodatkowych 7 par połączeń do Legnicy skomunikowane w Jaworzynie Śląskiej z pociągami do Wałbrzycha.

Zmiany wprowadzone zostaną również w połączeniu Wrocław-Kudowa Zdrój. Pociągi kursujące dotychczas na linii D9 zostaną przeniesiona na linię D29, a od 10 grudnia linia D9 będzie obejmowała trasę Wrocław – Ústí nad Orlicí przez Lichkov.

– Z każdym nowym rozkładem jazdy staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom pasażerów i oferować im coraz bardziej komfortowe warunki. Cieszy mnie fakt, że udało nam się nawiązać współpracę z Czechami. Dzięki temu podróżni od 9 grudnia będą mogli dojechać do Lichkova i Ústí nad Orlicí, a od 28 kwietnia do Adršpach i zobaczyć słynne Skalne Miasto – mówi członek zarządu województwa dolnośląskiego, Jerzy Michalak.  
 

Sprawdź rozkład jazdy - kliknij tutaj

opr. adm
foto: użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com  

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno