Edyta Nawrocka na Świątecznym Jarmarku
Koncert kolęd Edyty Nawrockiej będzie jedną z atrakcji podczas Jarmarku Świątecznego w Wałbrzychu. Występ odbędzie się w sobotę 9 grudnia o godz. 16:30.
Edyta uwielbia magię Bożego Narodzenia, dlatego co roku pojawia się na scenach ze świątecznym repertuarem. Tym razem jednak po raz pierwszy oprócz kolęd wykona swój utwór "Wymarzone Święta", który miał premierę w grudniu ubiegłego roku:
 
Singiel trafił do kilku rozgłośni radiowych, na kompilację "Świąteczne Przeboje" Camey Records, a teledysk w serwisie YouTube odtworzono już 750 000 razy.
 
 
- Wiem, jak w dzisiejszych czasach trudno wczuć się w magiczną atmosferę Bożego Narodzenia. Przez brak czasu i nadmiar obowiązków część z nas nie zauważa tego, co najcudowniejsze w dniach poprzedzających Święta. To wielka strata. Dlatego dołożę wszelkich starań, by ci zabiegani choć na chwilę zatrzymali się pod sceną i zanucili kilka pięknych polskich kolęd – mówi Edyta Nawrocka.opr. kama
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno