Aktywne Mikołajki w PWSZ
W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Sibeliusa w Wałbrzychu pochmurna mikołajkowa środa zamieniła się w radosną i energetyczną imprezę.
Wyświetl galerię 1/6
Wałbrzyska uczelnia przy pomocy firm: FitDiet, JUMPIT, Fitness World oraz Wałbrzyskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji zaproponowała swoim studentom oraz uczniom szkół ponadgimnazjalnych inne podejście do Mikołajek. Całość imprezy podzielona była na trzy strefy. Strefę nauki wypełnioną wykładami i warsztatami, gdzie można było nauczyć się samodzielnie robić krem, dowiedzieć się czym tak naprawdę jest joga lub poznać tajniki makijażu sportowego. W strefie zdrowia i urody uczestnicy zasięgali porad dietetycznych, oglądali pokazy kosmetyczne, a wybrane panie mogły skorzystać z darmowego manicure.
 
Ostatnią strefą była strefa sportu gdzie największą popularnością cieszyły się treningi na trampolinach oraz turniej tenisa stołowego. Poza studentami PWSZ w imprezie wzięli udział uczniowie II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II z Dzierżoniowa, uczniowie wałbrzyskiego Zespołu Szkół Nr 5 oraz Zespołu Szkół Politechnicznych z Wałbrzycha.
 
opr plr
foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno