Nie wszystkie dekoracje świąteczne działają: informują nasi czytelnicy

Zegar na Piaskowej Górze nadal jest zepsuty, a niektóre lampki choinkowe zawieszone na latarniach nie świecą – poinformowała nas jedna z czytelniczek. Co na to zastępca dyrektora Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta Bogusław Rogiński?

 
 
Jak informuje nas czytelniczka pani Alicja - zegar na Piaskowej Górze nadal jest zepsuty. Co więcej, nie działają też niektóre lampki zawieszone na latarniach. 
 
Jak informuje pani Alicja „pod koniec listopada zawisły świąteczne dekoracje, które w przeddzień mikołajek zostały włączone. W ścisłym centrum, blisko Manhattanu - jest pięknie, ale im dalej, tym więcej niedziałających dekoracji. Na samej ulicy Głównej - między budynkiem dawnego gimnazjum a parkiem - nie działa około 5-6 dekoracji. Po co zostały powieszone zepsute? A może są źle podłączone?”
 
- Światełka były podłączane wczoraj i bardzo możliwe, że jeszcze wczoraj nie wszystkie zostały podłączone i jeszcze nie wszystkie świecą. Oczywiście, że to sprawdzimy. Jeśli będą sygnały, że gdzieś coś nie świeci, to na pewno to sprawdzimy - mówi zastępca dyrektora ZDKiUM w Wałbrzychu, Bogusław Rogiński - Zegar będzie działał za jakieś 2-3 tygodnie, zdecydowaliśmy o tym, żeby poddać go gruntownej naprawie.
 
Wszelkie uwagi dotyczące ozdób świątecznych można zgłaszać w Zarządzie Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu.

 

red

foto:czytelniczka portalu walbrzych24.com

 

 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno