Nasza liczna facebookowa rodzina

Dokładnie dwa lata wystarczyły aby zgromadzić imponującą liczbę 20000 fanów na naszym redakcyjnym Facebooku. Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom, że są z nami i mobilizują nas do dalszej pracy.

Tego, że Facebook jest internetową potegą nie da się podważyć. Chcąc "istnieć" w Internecie nie można pomijać największego serwisu społecznościowego, dlatego dokładnie 13 grudnia 2015 roku zdecydowaliśmy, że musimy dołączyć do tej platformy, by móc docierać z naszymi informacjami do jak największej liczby internautów. Dziś, praktycznie równo dwa lata od tego momentu przekroczyliśmy próg 20 tysięcy polubień naszego facebookowego profilu. 
 
Kim są członkowie naszej facebookowej rodziny? Okazuje się, że najliczniejszą grupę fanów stanową kobiety - aż 58%, przy czym najwięcej z nich w przedziale wiekowym 25-34 lat. Cieszy nas fakt, że nasze informcje docierają również poza region wałbrzyski. Nieco ponad 3000 fanów zagląda do nas zza granicy, w tym najwięcej z Niemiec i Wielkiej Brytanii. Nasi polscy fani to oczywiście głównie wałbrzyszanie. Co ciekawe drugą najliczniejszą grupą obserwatorów są wrocławianie a zaraz za nimi warszawiacy. 
 
Warto dodać, że portal walbrzych24.com jest również Waszym dziełem, ponieważ każdego dnia informujecie nas o tym, co was cieszy, porusza a także denerwuje. Pozdrawiamy Was wszystkich! Dziękujemy, że jesteście z nami i że jest Was coraz więcej! 
 
Jeśli jeszcze nie dołączyliście do grona naszych fanów a chcecie być na bieżąco informowani o aktualnych wydarzeniach zapraszamy tutaj: facebook.com/walbrzych24
 
redakcja portalu walbrzych24.com
 
I jak zawsze:
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno