Wraca akcja 'Wymiana Ciepła'

Masz w szafie zimowe ciuchy, w których już nie chodzisz i tylko zajmują miejsce? Wkrótce będziesz mógł zostawić je pod Urzędem Miejskim i spełnić dobry uczynek. 20 grudnia rusza kolejna edycja akcji "Wymiana Ciepła".

Inicjatorzy zachęcają wszystkich do pomagania prostymi słowami: "Marzniesz? Weź sobie ubranie! Chcesz pomóc? Zostaw ciepłą kurtkę, płaszcz, polar, sweter na wieszaku". Każda osoba, która cierpi z powodu chłodu, będzie mogła wybrać dla siebie ciepłe ubrania, wziąć ciepłe rzeczy dla potrzebujących lub wymienić się na coś co jest dla niej niezbędne.
 
Przy wejściu do Urzędu przy ul. Kopernika 2, postawiony zostanie namiot z wieszakami, w którym będą gromadzone ciepłe ubrania dla najbardziej potrzebujących. Organizacją akcji pn.: „Wymiana ciepła” zajmują się pracownicy Biura ds. Rewitalizacji Miasta Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu, tel. 74 66 55 326/325; e-mail: rewitalizacja@um.walbrzych.pl .
 
Odzież będzie można przekazywać przez cały okres trwania akcji, t.j. od 20.12.2017 r. do 28.02.2018 r., do Biura ds. Rewitalizacji Miasta przy ul. Kopernika 2, pok. 220, II piętro lub samemu zawieszać na wieszakach znajdujących się w namiocie. Wieszaki z ubraniami będą dostępne przez 24 h.
 
opr. plr
foto: Telewizja Wałbrzych
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno