Spółka Sanatoria Dolnośląskie podnosi standard w obiektach

W Sanatorium Uzdrowiskowym "Zimowit" w Dusznikach-Zdroju, należącym do "Sanatoriów Dolnośląskich" Sp z o.o., zostało wymienione pokrycie dachowe.

Od kilku lat widać, że Zarząd Spółki "Sanatoria Dolnośląskie" stawia na rozwój, a także modernizację swoich obiektów. Po całkowitym remoncie zakładów opiekuńczo-leczniczych w Sokołowsku oraz podniesieniu standardu bazy noclegowej i zabiegowej w sanatorium "Zimowit" w Dusznikach-Zdroju, przyszedł czas na wymianę pokrycia dachowego.

 

Zimowit nie jest nowym obiektem i wymagał remontu, dlatego w latach ubiegłych została zmodernizowana infrastruktura Pawilonu nr II wraz z elewacją oraz pokryciem dachowym. Następnie należało wymienić dach wraz z więźbą dachową w Pawilonie nr I. Najważniejsze jest komfortowe samopoczucie kuracjuszy w naszych ośrodkach i to ze względu na nich prowadzone są wszystkie inwestycje.  Chcę, aby przyjezdni czuli się u nas dobrze i chętnie do nas wracali - mówi Barbara Grzegorczyk, Prezes Zarządu. W ramach robót budowlanych zostały wykonane prace związane z wymianą więźby dachowej budynku, wymianą pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi oraz wymianą instalacji odgromowej.


Zakończyliśmy odświeżenie bazy noclegowej i zabiegowej oraz montaż dodatkowego dźwigu osobowego w Sanatorium Uzdrowiskowym "Azalia" w Szczawnie- Zdroju. W niedalekiej przyszłości planowana jest wymiana dachu w Specjalistycznym Szpitalu Chorób Płuc w Rościszowie. Zapewniam, że na tym inwestycje się nie kończą- dodaje Prezes Grzegorczyk.


 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno