Uważaj z kim pijesz...
Ukradł 18 tysięcy złotych, jednak pieniędzmi nie nacieszył się długo - część z nich zgubił a część odzyskała policja.  34-letni mieszkaniec Boguszowa trafił już w ręce policji - grozi mu do 5 lat więzienia. 
 
Wszystko zaczęło sie od towarzyskiego spotkania w jednym z mieszkań w Boguszowie-Gorcach, gdzie dwóch meżczyzn piło alkohol.  Kiedy właściciel lokalu poszedł do toalety, jego znajomy splądrował szafki, z  jednej z nich ukradł około 18 tysięcy złotych i uciekł. Sprawcy w trakcie ucieczki na ulicę wypadła jednak gotówka  - 3600 złotych.
 
Po otrzymaniu zgłoszenia, policjanci patrolując rejon przy ul. Sieniewicza w Boguszowie  zauważyli mężczyznę, który wizerunkiem pasował do osoby wskazanej przez poszkodowanego.

34-letni boguszowianin został zatrzymany. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 8 tysięcy złotych. Mężczyzna rzyznał się do kradzieży,  grozi mu do 5 lat więzienia.

opr. adm
foto: KMP Wałbrzych


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno