Niesprawna ciężarówka z promilami
Jechał pijany ciężarówką, na szczęście policjanci wraz z inspektorami ITD zatrzymali 59-letniego kierowcę. Mężczyzna stracił prawo jazdy, grożą mu 2 lata więzienia.
 
Wałbrzyscy policjanci od dłuższego czasu współpracują z Inspekcją Transportu Drogowego. Podczas kontroli na ulicy Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju zatrzymali kierowcę ciężarowego MANa.  Kontrola zakończyła się dla 59-letniego mężczyzny zatrzymaniem prawa jazdy. Od wałbrzyszanina wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie wykazało 0,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Kierowca utracił uprawnienia kategorii B i C, grozi mu wysoka grzywna i nawet do 2 lat więzienia.  Sprawdzając stan techniczny funkcjonariusze ujawnili także nieszczelność układu pneumatycznego,w  związku z tym zatrzymali dowód rejestracyjny niesprawnego pojazdu.

opr. kama
foto: KMP WałbrzychZapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno