Kogo szuka policja?

Widziałeś tych mężczyzn? Zgłoś to policji. Jarosław Sobstyl, Wojciech Weiss, Bartłomiej Małeczek oraz Stanisław Gajda – są poszukiwani listami gończymi do odbycia kary więzienia za popełnione przestępstwa.

Wałbrzyscy policjanci zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym pod numerem telefonu: 74 842-02-13 lub pod numer alarmowym policji 997. Anonimowość gwarantowana.

 

Jarosław Sobstyl - poszukiwany za osiągnięcie korzyści majątkowej poprzez doprowadzenie innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem:

 

 

 

Wojciech Weiss - poszukiwany za dokonanie rozboju, naruszenie czynności narządu ciała oraz przywłaszczenie sobie powierzonej mu rzeczy ruchomej:

 

 

 

 

Bartłomiej Małeczek -  poszukiwany za paserstwo:

 

 
 
Stanisław Gajda - poszukiwany za uchylanie się od wykonania obowiązku alimentacyjnego:
 
 
 
 
Zbigniew Jarociński -  poszukiwany za uchylanie się od wykonania obowiązku alimentacyjnego:
 
 
 
 
Roman Kołodziej – poszukiwany za osiągnięcie korzyści majątkowej poprzez doprowadzenie innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem:
 
 
 
Krzysztof Niewojno – korzystając z przerwy w odbywaniu kary pozbawienia wolności nie powrócił do zakładu karnego:
 
 
 
Tomasz Marek – poszukiwany za kradzieże:
 
 
 
Grzegorza Sołyga -  poszukiwany za uchylanie się od wykonania obowiązku alimentacyjnego oraz przywłaszczenie sobie powierzonej mu rzeczy ruchomej:
 
 
 
opr.wb
foto:KMP w Wałbrzychu
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno