Kłódki w oknach

Już niejedna, a dwie kłódki zostały zamontowane na oknach w kamienicy przy ul 1-Maja w Wałbrzychu. Mieszkaniec kamienicy, Pan Anatoliusz nie może wywietrzyć klatki schodowej, a wspólnota do której należy kamienica i jej prezes milczy i unika naszych dziennikarzy.

-Jak poinformowała nas Spółka Restrukturyzacji Kopalń - Właścicielem budynku jest wspólnota „Twój Dom”. Mieszkania należą do SRK w Bytomiu, ale decyzję o montażu kłódek podjęła wspólnota.

Pierwszą kłódkę zamontowano w oknie znajdującym na trzecim piętrze (gdzie mieszka Pan Anatoliusz). Drugą kłódkę zamontowano półtora piętra niżej, przy toalecie.

Sam mieszkaniec jest oburzony faktem, że traktuje się go jak mieszkańca drugiej kategorii. W piśmie przesłanym do wałbrzyskiego pełnomocnika SRK w Bytomiu pisze:

- Czy ograniczając mi możliwość przewietrzenia klatki schodowej o każdej porze roku, naraża się mnie i moją rodzinę na wdychanie niezbyt przyjemnych zapachów wydobywających się z mieszkania P. K.? Oni mogą dowolnie wietrzyć mieszkanie przez otwieranie drzwi, a my jesteśmy zmuszani to akceptować. Czują się, jakby  mieszkali sami i absolutnie się z nami nie liczą.

Z prezes wspólnoty „Twój Dom”, która zamontowała kłódki nie sposób się skontaktować. Jak nas poinformowano nie ma czasu, bo trwa kontrola ZUS.

Jak wynika z naszych informacji w budynku kontrolę przeprowadził inspektor, czy kłódka zostanie zdjęta? Do sprawy będziemy wracać.

 

red

foto:użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres:  redakcja@walbrzych24.com

 

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno