Rozrabiali ojciec z synem

Policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili 33-latka i ukradli mu portfel. Okazało się, że są rodziną: to ojciec z synem. Grozi im do 12 lat więzienia.

Jak wynika z informacji policji, 33-latek został zaatakowany podczas zakupów. W sklepie spotkał dwóch mężczyzn, którzy najwyraźniej szukali pretekstu do bójki. Jeden z nich trącił 33-latka ramieniem i czekał na reakcję. Gdy ten nie odpowiedział, agresor wyszedł ze sklepu.
 
Gdy 33-latek wracał już do domu, mężczyźni których spotkał w sklepie, zaczęli go bić i kopać, ukradli mu też portfel z dokumentami, kartami bankomatowymi i pieniędzmi. 
 
Okazało się, ze to ojciec z synem. Agresorzy wspólnie pili alkohol, a potem napadli na 33-latka. Po przeszukaniu ich mieszkania policjanci znaleźli skradziony portfel i zwrócili go pokrzywdzonemu. W chwili zatrzymania 64-latek miał 1,62 promila a jego 28 letni syn - 2,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznom grozi do 12 lat więzienia.
 
wb
foto:walbrzych24.com
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres:  redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno