Rozpoczął się remont ul. Przemysłowej

Rozpoczął się remont ul. Przemysłowej. W ramach prac ma zostać przebudowana ulica i wykonany parking na około 100 miejsc. Koszt inwestycji to ponad 3 miliony złotych.

Prace związane z przebudową ul. Przemysłowe już się rozpoczęły. 
 
- Jest to ostatni etap przebudowy Placu Solidarności i będzie wykonywany etapami, bo jest konieczność zachowania dojazdu dla straży pożarnej oraz do obiektu PZU i okresowo może pojawić się ruch wahadłowy. Natomiast fragment ulicy od strony wyjazdu do cmentarza do skrzyżowania z ulicą Sikorskiego może być okresowo zamknięty - mówi zastępca dyrektora Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu, Bogusław Rogiński.
 
 
 
Problemy komunikacyjne występowały tu zwłaszcza 1 listopada, kiedy kierowcy odwiedzający groby swoich bliskich mieli problemy z zaparkowaniem samochodu. Te bolączki wkrótce się skończą – powstanie tutaj parking.
 
- Zostaną tu wymienione instalacje, a dopiero później nawierzchnia. Powstanie też parking na około 100 miejsc, który jest bardzo istotny także ze względu na bliskość cmentarza – tłumaczy Bogusław Rogiński.
 
Prace mają zakończyć się na przełomie lipca i sierpnia tego roku. Koszt inwestycji to około 3 miliony złotych. 
 
W.Blicharz
foto:P.Tokarski
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno