Zatańczyli przeciwko przemocy (FOTO)

Nie tylko w całej Polsce, ale i na świecie, zatańczyli uczestnicy akcji One Billion Raising. Akcja organizowana w Polsce pod nazwą „Nazywam się Miliard”, ma ca celu zademonstrowanie przeciwko przemocy. W Wałbrzychu zatańczyło ponad 40 osób. 

- Po raz szósty w Wałbrzychu spotykamy się na Placu Magistrackim, aby zademonstrować przeciw przemocy. W ponad 200 państwach na świecie i w 90 odbywa się akcja One Billion Raising. Walczymy o bezpieczeństwo naszych dzieci, naszych rodzin. - mówi organizator akcji, Elżbieta Polewska. 
 
One Billion Raising to ogólnoświatowy protest w formie tańca, mający zwrócić  uwagę na przemoc wobec dziewcząt i kobiet, przede wszystkim na przemoc seksualną. 
 
- Tańczymy jeden numer we wszystkich krajach i wszystkich miastach w Polsce. Każda taka impreza ma swój scenariusz, my jesteśmy ze Strzegomia i wspieramy Wałbrzych. - mówi jedna  z uczestniczek, Diana.
 
- Przyjechałyśmy ze Strzegomia, tańczymy z Wałbrzychem. Wałbrzych po akcji u siebie, zatańczy z nami w Strzegomiu. - dodaje uczestniczka akcji, Emilia.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
pm
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno