Minimalna porażka Górnika (FOTO)
Po trzech wygranych z niżej notowanymi ekipa piłkarze Górnika trafili na godnego siebie rywala. Okazał się nim Apis Jędrzechowice, czyli lider IV ligi grupy zachodniej, który po wyrównanym meczu zwyciężył na Ratuszowej 3:2.
Wyświetl galerię 1/53
Do przerwy sobotniego sparingu przyjezdni prowadzili 1:0. Było to całkiem zasłużone prowadzenie, gdyż w pierwszej odsłonie rywale wypracowali kilka dogodnych okazji strzeleckich i gdyby nie pewna postawa Damiana Jaroszewskiego między słupkami naszej bramki, to mogłoby się skończyć na wyższym wyniku. Druga połowa przyniosła wyrównanie Mateusza Sobiesierskiego, a następnie gol samobójczy Apis, dzięki czemu Górnicy wygrywali 2:1. Wałbrzyszanom nie udało się jednak odnieść czwartego zwycięstwa z rzędu, gdyż w kolejnych fragmentach goście zdobyli dwie bramki, w tym jedną z rzutu karnego, co przełożyło się na wygraną 3:2.

Spotkanie kontrolne:
Górnik Wałbrzych – Apis Jędrzychowice 2:3 (0:1)
Bramki: Mateusz Sobiesierski, bramka samobójcza oraz Krzysztof Pieśkiewicz 2, Łukasz Chodyga (rz. karny)
Górnik: Jaroszewski, Michalak, Mrowiec, Smoczyk, zawodnik testowany, Błażyński, K. Drąg, Rytko, zawodnik testowany, Krzymiński, Dec oraz Ziobro, Młodziński, Rojek, Rodziewicz, Sobiesierski, Chajewski. Trener: Maciej Jaworski

Następny mecz
Sobota – 24 lutego:
FC Hradec Kralove – Górnik Wałbrzych

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres:  redakcja@walbrzych24.com