Setne urodziny Pani Bronisławy
Ma trójkę dzieci, czwórke wnuków, czwórkę prawnuków i mieszka w Starym Julianowie. Zaglądamy do Pani  Bronisławy Gibron, która właśnie skończyła... 100 lat. 
 
Pani Bronisława urodziła się w Kownie na Litwie, gdzie ukończyła również szkołę średnią. W 1957 roku wraz z rodziną przyjechała do Polski i zamieszkała w Nowym Julianowie. Wraz z mężem wychowała 3 dzieci, jednocześnie prowadząc gospodarstwo rolne. Wielką pasją Pani Bronisławy jest  czytanie, interesuje się bieżącymi wydarzeniami a także sportem. Pani Bronisława doczekała się 4 wnucząt i 4 prawnucząt. Wraz z córką, wnukiem i jego żoną nadal mieszka w Nowym Julianowie. 
Z okazji urodzin Panią Bronisławę odwiedził wójt Gminy Walim Adam Hausman, który przekazał list gratulacyjny, bukiet kwiatów i urodzinowy tort oraz życzenia od premiera Mateusza Morawieckiego i  Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka. opr. kama
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno