Pobili sprzedawcę, zamiast mu zapłacić (VIDEO)

Nawet 10 lat więzienia grozi dwóm młodocianym mieszkańcom Świdnicy, którzy napadli na 21-latka z Wałbrzycha i pobili go. Nastolatkowie staną teraz przed sądem. 

 
Jak wynika z informacji policji, 21-latek chciał sprzedać kilka sztuk e-papierosów o łącznej wartości 430 złotych. Mężczyzna umówił się 7 marca w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja w celu sprzedaży towaru z dwoma mieszkańcami Świdnicy.
 
- Zainteresowani zakupem 17 i 18-latek dokładnie obejrzeli oferowane produkty, jednak ostatecznie nie mieli ochoty za nie zapłacić. Ukradli e-papierosy wałbrzyszaninowi, a kiedy pokrzywdzony próbował odebrać im przedmioty, napastnicy pobili go, uderzając rękoma po twarzy, a następnie kopiąc po całym ciele. Następnie uciekli – informuje rzecznik wałbrzyskiej policji Marcin Świeży.
 
Zaalarmowani o zdarzeniu wałbrzyscy policjanci przesłuchali pokrzywdzonego, a następnie udali się do Świdnicy, aby zatrzymać nastolatków. Obaj sprawcy trafili w ręce mundurowych jeszcze tego samego dnia wieczorem. Skradzione przedmioty zostały odzyskane, a 17 i 18-latek przyznali się do winy. Grozi im do 10 lat więzienia.
 
wb
foto:walbrzych24.com
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno