Dachował pijany i bez prawa jazdy (VIDEO)
W ręce wałbrzyskich policjantów wpadł 50-letni mężczyzna, który w minioną środę tuż przed godziną 14 w Mieroszowie na ul. Mickiewicza doprowadził do kolizji drogowej, a następnie pieszo uciekł z miejsca zdarzenia. Okazało się, że mężczyzna nie miał prawa jazdy i był pijany.
 
 
 
Nieodpowiedzialny 50-letni mieszkaniec Mieroszowa najpierw dachował, a następnie pozostawił swój samochód na środku drogi i uciekł myśląc, że uniknie odpowiedzialności. W wyglądającym bardzo groźnie zdarzeniu, na szczęście nikt nie ucierpiał.
 
- Funkcjonariusze szybko ustalili, kto kierował samochodem i zatrzymali sprawcę w miejscu jego zamieszkania przy ul. Leśnej w Mieroszowie. Mężczyzna był pijany, dlatego mundurowi postanowili pobrać od niego krew do badań laboratoryjnych – informuje rzecznik wałbrzyskiej policji Marcin Świeży.
 
50-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Potwierdził, że w momencie zdarzenia kierował samochodem bez prawa jazdy i w stanie nietrzeźwości.
 
Mieszkaniec Mieroszowa stanie teraz przed sądem. Grozi mu do 2 lat więzienia, długotrwały zakaz  kierowania pojazdami i wysoka grzywna.
 
 
wb
foto:KMP w Wałbrzychu
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno