Jest mieszkanie dla Johnego Radyjko

Legenda Wałbrzycha zamieszka przy ul. Świdnickiej. Potrzebna jest jednak pomoc w wyposażeniu mieszkania.

Na początku stycznia mieszkanie Johnego Radyjko spaliło się. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. Pan Bogdan przebywał w wałbrzyskiej noclegowni, jednak pojawiał się tam tylko wieczorami, bo nie przepadał za tym miejscem.

- Udało się znaleźć mieszkanie dla Johnego dlatego, że jest to lokal niezbyt komfortowy i w nieciekawym położeniu. Metraż też jest niewielki, mieszkanie ma niecałe 20 m2. Nie było na niego chętnych, a Johny był zdesperowany, bo nie chciał już przebywać w noclegowni i dostał ten lokal. Kolejka oczekujących jest długa i to była dla niego jedyna szansa - mówi radny Rady Miasta Wałbrzycha, Piotr Kwiatkowski.

Johny Radyjko czekał na przydział mieszkania socjalnego, kolejka chętnych była jednak długa. W mieszkaniu przy ul. Świdnickiej, w którym ma zamieszkać Johny nie ma jednak podstawowych sprzętów.

- Lokal nie wymaga remontu, jest to tylko kwestia podłączenia prądu. Trzeba go jednak wyposażyć w sprzęty domowe - mówi Piotr Kwiatkowski – Z tego co wiem Johny wziął już klucze do mieszkania, ale nie znam szczegółów co do tego, kiedy miałby się tam wprowadzić.

Osoby chętne, które chciałyby pomóc w wyposażeniu mieszkania Johnego Radyjko mogą zgłaszać się do Rady Wspólnoty Samorządowej „Śródmieście”.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

W.Blicharz
foto:walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno