Ekstraliga kobiet: AZS PWSZ - Czarni Sosnowiec 1:2 (FOTO) Faworyzowane piłkarki z Sosnowca nie dały szans akademiczkom z Wałbrzycha. W sobotnim meczu Czarni zwyciężyli na Ratuszowej 2:1, mimo iż przez ponad pół godziny ekipa AZS PWSZ grała z przewagą jednej zawodniczki.
XX Toyota Półmaraton Wałbrzych (FOTO) Prawie trzy tysiące zawodników z dwudziestu krajów zameldowało się na starcie uznawanego za jeden z trudniejszych półmaratonów ulicznych w Polsce. Na podium znaleźli się reprezentanci Kenii i Tunezji. Główna nagroda Toyota Aygo pojedzie w tym roku do Siechnic wraz z Tomaszem Kotłowskim, który miał najwięcej szczęścia w losowaniu. Niespodziewanie przy...
Festiwal Tajemnic w Zamku Książ (FOTO) Za  nami pierwszy dzień Festiwalu Tajemnic w Zamku Książ. Odwiedzający zamek mogli zobaczyć m.in inscenizację bitwy. 
Tak się zmieniają wałbrzyskie kamienice (FOTO) W całym mieście tego lata bardzo dużo się remontuje. Do pracy przystąpiła zarówno gmina Wałbrzych jak i prywatni właściciele oraz wspólnoty mieszkaniowe. Te kamienice jeszcze do niedawna straszyły swoim wyglądem a już teraz lub lada chwila będą ozdobą swoich okolic.
Tu powstaje węzeł Żeromskiego (FOTO) Budowa obwodnicy zachodniej nad ul. Żeromskiego to jedno z największych wyzwań tego projektu. Oprócz węzła pozwalającego na zjazd zarówno w kierunku Starego Zdroju jak i Białego Kamienia powstanie tu nowy odcinek drogi od skrzyżowania  z ul. Starachowicką do ul. Wańkowicza, dzięki któremu główny potok pojazdów ominie ul. Żeromskiego.