Zagórze: droga znów dwukierunkowa - mieszkańcom lżej

Cieszą się mieszkańcy, cieszą się restauratorzy, cieszą się też turyści - przywrócono ruch dwukierunkowy w Zagórzu Śląskim. 


 

Remont mostu przy ul. Wodnej w Zagórzu  Śląskim stał się utrapieniem dla mieszkańców, turystów i restauratorów, którzy tracili klientów.  Most został zamknięty całkowicie 19 czerwca., odcięło to sporą część Zagórza od świata. Zbulwersowani mieszkańcy informowali nas nie tylko o problemach z komunikacją, ale o słabym oznakowaniu miejsca remontu. Tradycyjnie (jak w ubiegłum roku w okresie letnim) fragment drogi koło tamy stał się drogą jednoierunkową.  Mieszkańcy, restauratorzy i turyści musieli jeździć objazdem liczącym kilkanaście kilometrów, w końcu napisali do starosty petycję. 

Dziś sytuacja jest już inna, starostwo wycofało się z niefortunnej decyzji i droga jest znowu dwukierunkowa, co ułatwi dojazd do tamy czy do Fregaty. Pamiętajmy jednak, ze most przy ulicy Wodnej jest nadal zamknięty.

Czytaj też:
Problemy z mostem w Zagórzu Śląskim
Remont mostu w Zagórzu - utródnienia

opr. kama
foto: użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno