Urwał głowę górnikowi
Urwał głowę „Górnikowi z orkiestry”, teraz stanie przed sądem - 18-letni wandal moze trafić do więzienia nawet na 10 lat.
Kolejna figurka gwarka zniszczona, tym razem padło na "górnika z orkiestry", który stał na wałbrzyskim Placu Teatralnym. Zniszczył go 18-letni wałbrzyszanin, całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez miejski monitoring. Widać na nim jak młoda osoba odrywa głowę „górnikowi”. Policjanci zatrzymali 18-latka w jednym z mieszkań przy ul. Nowy Świat w Wałbrzychu.  Wartość zniszczonej figurki to 3 tysięce złotych. 
 
Policjanci udowodnili też młodemu wałbrzyszaninowi przywłaszczenie karty bankomatowej i dziewięciokrotne jej użycie (płatności zbliżeniowe na łączną kwotę 250 zł.). 18-latek działał wraz ze swoim 14-letnim kolegą. Obaj nastolatkowie przyznali się do przywłaszczenia karty, 18-latek może trafić za kraty nawet na 10 lat.
To już kolejna zniszczona figurka gwarka. Czytaj też:
Wałbrzyscy wandale

opr. adm
foto:KMP Wałbrzych


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com.
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno