Poszukiwany złodziej zatrzymany - posiedzi 11 lat

W ręce wałbrzyskich policjantów wpadł 37-latek, który ma na swoim przestępczym koncie kradzieże i kradzieże z włamaniami. 37-latek był poszukiwany przez policję i skazany prawomocnym wyrokiem sądu. Mężczyzna trafił do więzienia na najbliższe 11 lat.

 

Mężczyzna został zatrzymany przy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu. 37-latek od dawna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, w końcu jednak wpadł w ręce policji.
 
Był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za wcześniej dokonane przestępstwa. W czasie gdy ukrywał się przed policją dokonał trzech kradzieży i kradzieży z włamaniem. Ukradł między innymi 3,5 tysiąca złotych w jednym z wałbrzyskich hoteli, a w dniu zatrzymania portfel i telefon komórkowy o łącznej wartości 2,5 tysiąca złotych.
 
Mężczyzna trafił już do więzienia, za kratami posiedzi przynajmniej 11 lat. Kara zostanie wydłużona ze względu na ostatnio popełnione przez niego przestępstwa.
 

wb

foto:ilustracyjne

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno