Czocher składa protest wyborczy

Kandydat na burmistrza Szczawna Zdroju, Arkadiusz Czocher złożył w wałbrzyskim Sądzie Rejonowym protest wyborczy związany z wyborem burmistrza Szczawna. Sprawa ma związek z liczeniem głosów.

Przypomnijmy, obecny burmistrz elekt Szczawna Zdroju, Marek Fedoruk wygrał wybory w II turze zaledwie 4 głosami (Marek Fedoruk - 1226 głosów, tj.  50,08%,  Arkadiusz Czocher - 1222 głosy, tj.  49,92 %). 

- Zdecydowaliśmy się złożyć protest w związku ze zgromadzeniem dokumentacji video oraz zeznań świadków, które mogą wskazywać, iż wyniki liczenia głosów w obwodowych komisjach, mogą być obarczone błędami. W ocenie naszych prawników błędy te są na tyle poważne, że mogły mieć znaczący wpływ na wynik wyborów. Teraz czekać będziemy na działania sądu w tej sprawie - informuje Czocher. adm
foto:  walbrzych24.com

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno