Co z dziurami na Gdyńskiej?

Dziury na ulicy Gdyńskiej wciąż spędzają sen z powiek kierowcom. Niedługo minie rok od kiedy mieszkańcy Wałbrzycha sygnalizowali problem. Czy coś się zmieni?

Ulica Gdyńska to niepozorny odcinek prowadzący od ul. Niepodległości do Dworca Głównego. Fragment drogi należy do PKP, które informuje nas o tym, że wykonano tylko część prac. Dalsza część naprawy drogi ma nastąpić w przeciągu kilku tygodni.  Prace mają być związane z modernizacją dworca Wałbrzych Główny. 
 
  - Projekt przewiduje zmianę sposobu zagospodarowania terenu wokół dworca, powstaną dodatkowe miejsca postojowe dla samochodów osobowych. Zmieniona zostanie lokalizacja przystanków autobusowych, powstaną miejsca parkingowe dla rowerów, zaprojektowane zostały też elementy małej architektury. Budynek dworca i teren wokół niego zostanie dostosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. W tej chwili jesteśmy na etapie wyboru wykonawcy. Zakończenie realizacji inwestycji jest planowane na wiosnę przyszłego roku.  - mówi Aleksandra Rudzińska-Rdzanek z PKP S.A
 
red
foto: archiwum
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno