Nowa Ruda w LOT Aglomeracji Wałbrzyskiej
Nowa Ruda dołączyła do Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej jako jej 25 członek - tym samy atrakcje miasteczka położonego między Wałbrzychem, a Kłodzkiem doczekają się wspólnej, ponadregionalnej promocji.  Zarząd  LOT- AW  otrzymał podczas ostatniego posiedzenia absolutorium za 2018 rok. 
 
 
- Dzięki temu, że przystąpiliśmy do Lokalnej Organizacji Turystycznej LOT AW  mamy szansę na jeszcze lepszy rozwój naszego regionu pod kątem promocyjnym, ale także pozyskiwania dodatkowych środków na ten cel. Głos dużego podmiotu jakim jest LOT AW jest bardziej słyszalny, a praca w grupie rodzi lepsze i lepiej dopracowane pomysły – mówi  kierownik referatu turystyki i promocji Urzędu Miejskiego w Nowej Rudzie, Elżbieta Bisikiewicz.
 
Do największych atrakcji Nowej Rudy należą pięknie iluminowany rynek, wieże z czerwonego piaskowca na Górze Wszystkich Świętych i Górze Anny, najwyższa ściana wspinaczkowa w Polsce, która powstała na szybie pokopalnianym „Nowy 1”w dzielnicy Słupiec. Jedną z najsłynniejszych mieszkanek miasta była znana piosenkarka Anna German. 

Podczas ostatniego posiedzenia LOT AW zarząd tej organizacji, kierowanej przez Annę Żabską uzyskał jednogłośnie absolutorium za 2018 rok. opr. adm
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno