Menu

Zawody pływackie w Głuszycy

Czterdziestu młodych pływaków wzięło udział w I Powiatowym Turnieju Pływackim o Puchar Starosty Wałbrzyskiego. Zawody rozegrano przy ul. Dolnej w Głuszycy. 

Zawody pływackie w Głuszycy
Nad sprawnym przebiegiem turnieju i bezpieczeństwem zawodników czuwali ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Wałbrzychu. Młodzi pływacy zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe. 
 
Wyniki turnieju:
 
Kategoria najstarsi – urodzeni w latach 2002-2006 :
I miejsce - Łukasz Kastner
II miejsce - Jakub Sejda
III miejsce - Kacper Nowicki
Do finału zakwalifikował się: Filip Jabłonowski.
 
Kategoria średni – urodzeni w latach 2007-2009:
I miejsce - Maria Kuźma
II miejsce - Antoni Olszewski
III miejsce - Simon Willens
Do finału zakwalifikowali się: Nikodem Pawlaczyk,  Michał Antonia, Antonina Duda
 
Kategoria najmłodsi – urodzeni w latach 2010-2013:
I miejsce - Martyna Suchorowska
II miejsce - Nadia Sejda
 
 
III miejsce - Filip Chruszcz
Do finału zakwalifikowały się:  Sara Ciura i Emilia Szyszka. 
 
Za piękną „stylową” żabkę wyróżniono najmłodszego zawodnika, którym był 6-letni Victor Willens z Brukseli. 
 
 
opr.red
foto:użyczone
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

zawody  |   pływanie  |   Głuszyca  |   rywalizacja  |   sport  |  

Budują miasteczko wiertnicze w Głuszycy

Orlik przy ul. Limanowskiego do remontu

Wielka rewitalizacja ul. Beethovena

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij