Super zabawa z Gwarkiem i Diamentem

Pierwsza odsłona świetnej zabawy spod znaku Gwarka i Diamentu Wałbrzych dobiegła końca. Na szczęście to nie koniec pozytywnych wrażeń, gdyż w przyszłym tygodniu rozpocznie się drugi turnus "Diamentowych półkolonii".

W ramach półkolonii organizatorzy z Gwarka oraz Diamentu zapewniają wycieczki, treningi, basen, kino, obiad oraz wiele innych atrakcji. Turnus potrwa od poniedziałku 12 sierpnia do piątku 16 sierpnia. Uczestnicy spotykają się na stadionie Gwarka przy ulicy Jagiellońskiej o godzinie 8 rano, a rodzice mogą odebrać swoje pociechy o godzinie 16. Powyższa oferta, której koszt wynosi zaledwie 300 złotych, skierowana jest do dzieci w wieku 6 - 12 lat, nie tylko przedstawicieli klubu, ale wszystkich tych, które lubią spędzać wolny czas w aktywny sposób. Dodatkowych informacji udzielają oraz zapisy przyjmują trenerzy Maciej Bylicki oraz Łukasz Prugar pod numerami telefonów: 739-038-551 oraz 537-416-186.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno