Po remoncie w hali przy ul. Pionierów

Odnowiona sala dla akrobatów, nowe szatnie, odświeżona elewacja i wymieniony dach nad przybudówką. To efekt prac remontowych, jakie zakończyły się właśnie w administrowanej przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji hali przy ulicy Pionierów Ziemi Świdnickiej 29. Najstarszy i wciąż wykorzystywany obiekt sportowy w Świdnicy nadal jest intensywnie eksploatowany przez szkoły, kluby sportowe i osoby prywatne.

Po remoncie znacząco poprawiła się estetyka obiektu i komfort jego użytkowników. Z sali akrobatycznej korzystają setki młodych ludzi, w tym reprezentanci Polski, medaliści imprez krajowych i zagranicznych. Sala zyskała między innymi nowe oświetlenie, znalazło się też miejsce na trofea wywalczone przez akrobatów Polonii.
 
Gruntowny remont przeszły też szatnie i strefa wejścia od strony przybudówki. Wymieniony został też dach przybudówki oraz odświeżono elewację. Dodatkowo przeprowadzone zostały prace przy instalacji elektrycznej.
 
 
To kolejny w ostatnich latach remont pamiętającego największe sukcesy świdnickiej siatkówki i boksu obiektu. W 2016 roku wyremontowano toalety.
 
W godzinach dopołudniowych z hali przy ulicy Pionierów korzystają uczniowie szkół i przedszkoli z terenu Świdnicy. Popołudniami odbywają się zajęcia klubów sportowych (m.in. boks, akrobatyka sportowa, siatkówka). W weekendy w hali odbywają się mecze ligowe młodzieżowych drużyn siatkówki oraz okazjonalnie turnieje akrobatyki sportowej czy bokserskie. 
 
red
foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno