Menu

Victoria Cup: dominacja wałbrzyszan

Zacięty i wyrównany przebieg miała V edycja turnieju młodzików Victoria Cup. W zawodach w hali Toyoty wystąpiło blisko 90 graczy z 8 klubów, a rywalizację zdominowały wałbrzyskie zespoły Górnika Nowe Miasto oraz Victorii.

Victoria Cup: dominacja wałbrzyszan
Jak poinformowali organizatorzy, turniej stał na wysokim poziomie sportowym - dość powiedzieć, iż zacięte mecze kończyły się remisami lub 1, 2-bramkowymi wygranymi. W grupie finałowej, czyli Lidze Mistrzów, dwa spotkania przyniosły 1-bramkowe zwycięstwa, padły za to aż cztery remisy. Ostatecznie na czele klasyfikacji znalazł się I zespół Górnika Nowe Miasto przed drugą drużyną oraz Victorią Wałbrzych. Na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe medale, ponadto najlepsze zespoły uhonorowano pucharami, a najlepsi zawodnicy poszczególnych ekip oraz całego turnieju otrzymali nagrody rzeczowe.
 
Klasyfikacja końcowa
Liga Mistrzów
1. Górnik I Nowe Miasto
2. Górnik II Nowe Miasto
3. Victoria Wałbrzych
4. Gryf Świdnica
 
Liga Europy
1. Błyskawica Szewce
2. Baszta Wałbrzych
3. UKS Marcinowice
 
 
4. Zdrój Jedlina-Zdrój
 
Nagrody indywidualne
Najlepszy strzelec: Krystian Worski (Victoria Wałbrzych) - 7 bramek
Najlepszy zawodnik: Sebastian Francus (Górnik I Nowe Miasto)
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Stasiński (Baszta Wałbrzych)
 
 
fot. użyczone
(ben)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Młodzicy Victorii najlepsi w Nowej Rudzie

Zmarł były bokser Victorii Wałbrzych

Diament Cup, czyli święto piłki nożnej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij