Menu

Gość Dnia - Artur Mazurkiewicz

Książka Olgi Tokarczuk z autografem, okulary Jurka Owsiaka oraz pióro prezydenta Wrocławia - te i inne przedmioty wylicytowano za łączną kwotę około 59 tys. złotych podczas tegorocznego, trzeciego już Balu Pracodawców. Środki otrzyma Fundacja "Cząstka Ciebie", a o samej inicjatywie opowiada nam Artur Mazurkiewicz - prezes związku "Dolnośląscy Pracodawcy".

Gość Dnia - Artur Mazurkiewicz

Komentarze

kaz (26 lutego 2020 10:36)
szacunek
Lewak (26 lutego 2020 10:17)
Co za ludzie kupili te pierdoły?? Na onkologię by przeznaczyli
XYZ (25 lutego 2020 19:53)
Pracodawca....A któż to taki? Daje pracę i nic poza tym.

Dodaj komentarz

Góry Literatury w Starej Kopalni

30 lat walki o prawa przedsiębiorców

30-lecie Dolnośląskich Pracodawców (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij