Inauguracja rundy wiosennej piłki nożnej przełożona

Ze względów bezpieczeństwa początek rundy wiosennej zespołów uczestniczących w rozgrywkach prowadzonych przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej został przełożony na ostatni weekend marca.

W najbliższy weekend miała się rozpocząć wiosenna rywalizacja między innymi na IV-ligowym szczeblu, a w kolejny na poziomie klas: okręgowej, A oraz B. Dzisiaj już wiemy, iż ze względów bezpieczeństwa Dolnośląski ZPN przełożył inaugurację piłkarskiej wiosny na 28-29 marca.

 

W zaplanowanej na 21-22 marca I kolejce odsłony rewanżowej "okręgówki" Zdrój Jedlina-Zdrój, a więc najwyżej sklasyfikowany lokalny zespół, miał w planach wyjazd do Makowic na pojedynek z miejscowym Dabro-Bau. Do tego spotkania dojdzie jednak w innym terminie. Tym samym, jeśli nie zostaną wprowadzone nowe ustalenia, swój pierwszy wiosenny mecz podopieczni trenera Radosława Kwiatkowskiego rozegrają w ostatni weekend marca, gdy podejmą w uzdrowisku Kryształ Stronie Śląskie. O ile, jak podkreślamy, początek drugiej części rozpocznie się zgodnie z nowymi wytycznymi.

 

(ben)
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno