Menu

Gość Dnia - Łukasz Cisoń

Przyłapał zwolenników Andrzeja Dudy na wieszaniu banerów wyborczych w trakcie ciszy wyborczej, ale świebodzicka policja przez 10 godzin go ignorowała. - Jest mi przykro - mówi Łukasz Cisoń ze  Świebodzic, przewodniczący Federacji Młodych Socjaldemokratów.

Gość Dnia - Łukasz Cisoń

Komentarze

Mariusz (14 lipca 2020 11:34)
Ludzie opanujcie się! Obrażacie dobrego człowieka. Oskarżanie go o nie wiadomo, co. Ale zero merytoryczności z waszej strony.Widać że prawda was boli.
Olo ideolo (14 lipca 2020 11:34)
Cytuję użytkownika: szełemej musi odejść
A ja chcę zapytać młody człowieku czy interesowałeś się niszczeniem mienia w postaci "banerów" w Wałbrzychu rzekomo przez strażników miejskich pod władzą prezydenta szełemeja?
...a w Ameryce biją murzynów.
Krystian (14 lipca 2020 11:32)
Łukasz w mojej opinii jest osobą najbardziej kompetentną i uczynią. Zawsze pomaga innym w Świebodziach. Ale za to wy, jesteście osobami toksycznymi. Większość z was to: Kozak w necie, piz.. w świecie.
DerT (14 lipca 2020 11:30)
Jeżeli ktoś uważa,że młoda osoba bierze narkotyki to może dowody przedstawią. W mojej opinie to wy chyba ćpacie,słowo Rydzyka oraz Prezesa. Idźcie lepiej się odpowiadać.
Adrian (14 lipca 2020 11:30)
Cytuję użytkownika: szełemej musi odejść
A ja chcę zapytać młody człowieku czy interesowałeś się niszczeniem mienia w postaci "banerów" w Wałbrzychu rzekomo przez strażników miejskich pod władzą prezydenta szełemeja?
Jeśli są fakty to tym gorzej dla faktów
Marzena (14 lipca 2020 11:29)
Ludzie z PiS-u nie potrafią się pogodzić z tym, że łamią prawo i teraz atakują młodego człowieka.
Katarzyna (14 lipca 2020 11:28)
Cytuję użytkownika: Swiebodzican
Łukasz a dobrze widziałeś bo koleżanki koledzy z liceum mówili że zawsze miałeś kłopoty z odczytanie CO na tablicy.
Łukasz przynajmniej skończył to liceum w przeciwieństwie do Twoich pustych znajomych. Pozdr
szełemej musi odejść (14 lipca 2020 8:31)
A ja chcę zapytać młody człowieku czy interesowałeś się niszczeniem mienia w postaci "banerów" w Wałbrzychu rzekomo przez strażników miejskich pod władzą prezydenta szełemeja?
Astro (14 lipca 2020 2:20)
Wiadomo że twój zespół chorobowy powoduje gineķomastię, zanik jąder i bezpłodność połączoną z deformacją kończyn dolnych -2 lewe i ponadprzeciętny wzrost i wygląd twarzy. Nauka nie jest jeszcze tak daleko by stwierdzić jak to wpływa na rozwój/brak rozwoju mózgu. Skup się na leczeniu.Życie jest jedno a polityka Z PEWNOŚCIĄ obędzie się bez ciebie.
Dora (14 lipca 2020 1:02)
Cytuję użytkownika: Jadwiga
Skąd się tacy ludzie biorą. Obrzydliwa postawa.
Pajac, tylko ośmiesza mieszkańców Świebodzic
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Prezydent zakażony koronawirusem

Prezydent Duda: jestem przeciwnikiem obowiązkowego szczepienia

Gośc Dnia - Agnieszka Kołacz-Leszczyńska

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij