Menu

Pozostały 2 dni zbiórki dla Mii z Wrocławia. Do zebrania ponad 2 miliony

Pozostało już tylko 2 dni do końca zbiórki dla małej Mii Kurtuldu z Wrocławia. Mimo wsparcia w ogólnopolskiej akcji charytatywnej #GaszynChellenge, na leczenie dziecka udało się zebrać do tej pory 7,5 z zaplanowanych 9 milionów złotych.

Pozostały 2 dni zbiórki dla Mii z Wrocławia. Do zebrania ponad 2 miliony

- Właśnie poznaliśmy diagnozę, a właściwie wyrok - nasza córeczka ma SMA typu pierwszego. Najgorszego… Świat rozleciał się na kawałki, ale nie możemy się załamać. Nie teraz, gdy medycyna daje naszemu dziecku szasnę na życie, na normalną przyszłość! Warunek - chorobę trzeba powstrzymać jak najszybciej. By Mia mogła rozpocząć leczenie genowe w USA potrzeba jednak ponad 9 milionów złotych… Zaczynamy walkę o cud dla córeczki i prosimy z całego serca, dołączcie do nas. Nie poddamy się, nigdy… - napisali rodzice.

 

LINK DO ZBIÓRKI - KLIKNIJ TUTAJ

 

Mia cierpi na rzadką chorobę SMA, której leczenie jest jednym z najdroższych na świecie. Choroba powoduje, że organizm dziecka nie produkuje białka budującego komórki nerwowe w rdzeniu kręgowym: nerwy co dzień ulegają uszkodzeniu, przestają wysyłać impulsy do mięśni, które w końcowym etapie zanikają. 

 

Zdesperowani rodzice proszą o pomoc:

 

- Mamy czas do 11 sierpnia - wtedy będzie wizyta kontrolna, na której lekarze zadecydują, co dalej. Mia jest na 1 centylu - ma znaczną 2-kilogramową niedowagę…- mówią - Brakuje nam jeszcze blisko 3 miliony złotych. Zbiórka kończy się za 9 dni… Już raz była przedłużana. Tylko cud może sprawić, że uda się tym razem. Nie pozostaje nam nic innego, tylko błagać Was o ten cud... - pisali kilka dni temu rodzice.

 

 
Dzięki szeroko zakrojonej akcji udało się zebra imponujące 7,5 miliona złotych ale do realizacji celu nadal brakuje środków. Biorący udział w wyzwaniu #GaszynChallenge wałbrzyszanie starali się pomóc. Poniżej znajdziecie linki do artykułów, w których zobaczycie zmagania wielu ludzi, walczących o wspólny cel:
 
 
 
 
 
 
szl
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Mia  |   Gaszyn Challenge  |   zbiórka  |   pieniądze  |   leczenie  |  

Dni Otwarte na Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa

Oddawali krew w Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa

Zdjęcie z drona dla Antosia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij