Pozostały 2 dni zbiórki dla Mii z Wrocławia. Do zebrania ponad 2 miliony

Pozostało już tylko 2 dni do końca zbiórki dla małej Mii Kurtuldu z Wrocławia. Mimo wsparcia w ogólnopolskiej akcji charytatywnej #GaszynChellenge, na leczenie dziecka udało się zebrać do tej pory 7,5 z zaplanowanych 9 milionów złotych.

- Właśnie poznaliśmy diagnozę, a właściwie wyrok - nasza córeczka ma SMA typu pierwszego. Najgorszego… Świat rozleciał się na kawałki, ale nie możemy się załamać. Nie teraz, gdy medycyna daje naszemu dziecku szasnę na życie, na normalną przyszłość! Warunek - chorobę trzeba powstrzymać jak najszybciej. By Mia mogła rozpocząć leczenie genowe w USA potrzeba jednak ponad 9 milionów złotych… Zaczynamy walkę o cud dla córeczki i prosimy z całego serca, dołączcie do nas. Nie poddamy się, nigdy… - napisali rodzice.

 

LINK DO ZBIÓRKI - KLIKNIJ TUTAJ

 

Mia cierpi na rzadką chorobę SMA, której leczenie jest jednym z najdroższych na świecie. Choroba powoduje, że organizm dziecka nie produkuje białka budującego komórki nerwowe w rdzeniu kręgowym: nerwy co dzień ulegają uszkodzeniu, przestają wysyłać impulsy do mięśni, które w końcowym etapie zanikają. 

 

Zdesperowani rodzice proszą o pomoc:

 

- Mamy czas do 11 sierpnia - wtedy będzie wizyta kontrolna, na której lekarze zadecydują, co dalej. Mia jest na 1 centylu - ma znaczną 2-kilogramową niedowagę…- mówią - Brakuje nam jeszcze blisko 3 miliony złotych. Zbiórka kończy się za 9 dni… Już raz była przedłużana. Tylko cud może sprawić, że uda się tym razem. Nie pozostaje nam nic innego, tylko błagać Was o ten cud... - pisali kilka dni temu rodzice.

 

 
Dzięki szeroko zakrojonej akcji udało się zebra imponujące 7,5 miliona złotych ale do realizacji celu nadal brakuje środków. Biorący udział w wyzwaniu #GaszynChallenge wałbrzyszanie starali się pomóc. Poniżej znajdziecie linki do artykułów, w których zobaczycie zmagania wielu ludzi, walczących o wspólny cel:
 
 
 
 
szl
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno