Podaruj radosne święta seniorom

Wiemy, że te święta Bożego Narodzenie nie będą takie jak zawsze. Szczególnie dotkliwie mogą to odczuć podopieczni Domów Seniora ale każdy z nas może podarować im cząstkę świątecznej atmosfery i drobny upominek pod choinkę.

Ubiegłoroczna akcja mikołajkowa dla mieszkańców Domu Seniora Rusinowa cieszyła się ogromnym powodzeniem. Najpierw seniorzy pisali listy do Mikołaja a następnie dzięki ofiarności uczestników akcji przygotowano mnóstwo paczek i rozdano podczas uroczystości w placówce.
 
- W zeszłym roku bogactwo paczek dla naszych seniorów przerosła najśmielsze oczekiwania. Podopieczni cieszyli się przeogromnie bo prosili w listach o różne drobne rzeczy a zostali obdarowani ponad miarę. Paczki, które docierały do nas nawet do Wigilii sprawiły przeogromną radość - mówi prezes Stowarzyszenia Nestor Dorota Zarzycka.
 
 
W tym roku niestety nie będzie można zorganizować takiej uroczystości, jak poprzednio ale jest znów możliwość sprawienia radości seniorom a wśród nich także osobom samotnym.
 
- Chętnie przyjmiemy każdą pomoc. Zdecydowaliśmy się z powodu sytuacji w kraju na mniejszą skalę akcji niż w zeszłym roku ale nie chcemy pozostawiać naszych mieszkańców bez niczego. Zapraszamy do współudziału poprzez dostarczenie drobnych upominków jak paczki, kawy, herbaty, słodyczy czy kosmetyków. Nasi mieszkańcy ucieszą się z każdego drobnego prezentu - zapewnia Dorota Zarzycka.
 
Do akcji można się też włączyć przekazując datki na konto Stowarzyszenia Nestor 98 1090 2590 0000 0001 3202 2314 z dopiskiem "Paczka dla seniora".
 
 
 
plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno