Menu

Maja Nowińska z Głuszycy z 1 miejscem w zawodach tanecznych

Pochodząca z Głuszycy Maja Nowińska wraz ze swoim partnerem tanecznym Bartoszem Rudyjem z Wałbrzycha wywalczyli w mistrzostwach I miejsce w kategorii dorosłych i młodzieży. Tym samym para otrzymała najwyższą Klasę Krajową – Mistrzowską A.

Maja Nowińska z Głuszycy z 1 miejscem w zawodach tanecznych
6 grudnia w Sierpcu odbyły się Mistrzostwa Polski FTS 2020 w tańcach latynoamerykańskich w klasie B.
 
Maja i Bartek zajmują również 9. miejsce wśród najlepszych par tanecznych w Polsce w rywalizacji łączonej tańców standardowych i latynoamerykańskich 10T w swojej kategorii wiekowej.
 
 
 
Swoją przygodę z tańcem oboje rozpoczęli już w przedszkolu. Na co dzień para ciężko pracuje, dojeżdżając na treningi do Studia Tańca PM Lubin, gdzie pod okiem profesjonalnych trenerów i szkoleniowców doskonalą swoje umiejętności. Zgodnie twierdzą, że taniec jest w ich życiu najważniejszy i wart każdego poświęcenia.
 
info i foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Nika (26 grudnia 2020 17:10)
Miałam okazję spotkać te parę i podziwiać ich talent i ciężką pracę. Ogromne gratulacje i życzenia by Nowy Rok przyniósł im spełnienie marzeń.

Dodaj komentarz

taniec  |   wygrana  |   mistrzostwa  |   maja  |  

Coraz bliżej końca... (FOTO)

Maja Czerniachowska współtworzy aplikację dla studentów medycyny

Złota Maja Olszak

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij