Menu

Czołówka na Noworudzkiej

Niebezpieczny wypadek na trasie Jedlina - Wałbrzych. Poszkodowana 79-letnia kobieta trafiła do szpitala.  Przyczyną wypadku była nadmiernia prędkość.
 

Czołówka na Noworudzkiej
82-letni kierowca Fiata,  jadąc od strony Głuszycy do Wałbrzycha,  na łuku drogi stracił panowanie nad autem, przeciął oś jezdni i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym autem. 

- Pasażerce, która jechała z 82-latkiem ratownicy udzielił pomocy medycznej. Na szczęście 79-latce nic poważnego się nie stało, dlatego też kierowca został ukarany 400-złotowym mandatem. Funkcjonariusze zatrzymali oba dowody rejestracyjne pojazdów za uszkodzenia - informuje podkom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Przyczyną wypadku była nadmiernia prędkość. Obaj kierujący byli trzeźwi.
 
 


adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wrozbita (3 lutego 2021 21:11)
Wiedza co się stanie jutro, może dziadek oszuka przeznaczenie
zxxx (3 lutego 2021 13:53)
Super podróż w czasie skoro artykuł z 04.02.2021 :))

Dodaj komentarz

policja  |   wypadek  |   997  |   112  |   Jedlina Zdrój  |   Wałbrzych  |   czołówka  |   wypadek  |  

Czterech kibiców Górnika zatrzymanych

Wjechała na czerwonym świetle. Wypadek na rondzie

Czołówka z drzewem. To cud, ze przeżyli

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij