Menu

600 kg nielegalnego tytoniu

Ponad 600 kg. nielegalnego tytoniu przechwycili funkcjonariusze Straży Granicznej w powiecie wałbrzyskim. Zatrzymano 31-latka. 
 
600 kg nielegalnego tytoniu
- Tytoń o wartości 300 tysięcy złotych zapakowany był w 30 plastikowych worków, które  wypełniły całą przestrzeń bagażową auta. - informuje Straż Graniczna.

Nie było na na nim znaków akcyzy. 
 
 

- Kierowca, 31-letni Polak, został zatrzymany. Z uwagi na popełnione przez niego przestępstwo karno-skarbowe funkcjonariusze z Placówki SG w Jeleniej Górze wszczęli już postępowanie karne. - informują pogranicznicy.

Mężczyzna może spędzić w więzieniu 3 lata, przestępstwo to jest też zagrożone wysoką karą grzywny.

adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Brawo Wy Peowcy (18 lutego 2021 2:51)
Represje jak w Korei Płn.

Dodaj komentarz

Przemycał ludzi. Jednego z mundurowych próbował przejechać,...

Zabezpieczyli ponad 350 kg suszu i krajanki tytoniowej

Nielegalna fabryka papierosów - 11 ton tytoniu, 9 osób zatrzymanych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij